NANOIL – naturalny olej rycynowy

Marka: NANOIL
Produkt: OLEJEK RYCYNOWY NANOIL

Olejek rycynowy to wciąż jeden z najpopularniejszych olejów świata. Jest wyjątkowy, ponieważ jego skład i dobór kwasów tłuszczowych jest niepowtarzalny. To sprawia, że olejku nie da się zastąpić żadnym innym, a jego działanie jest oczywiście równie wyjątkowe, co skład gęstego olejku pozyskiwanego z pięknego rącznika pospolitego.

Olejek Rycynowy Nanoil to produkt o najwyższej jakości i doskonałych opiniach. Dlaczego? Jest starannie pozyskany i zimnotłoczony, aby zachować moc składników aktywnych. Olej rycynowy zamknięty w pięknej buteleczce posiada znak jakości Ecocert. Innymi słowy: lepiej już być nie może.

Chętnie stosują go wszyscy, którzy borykają się z problemem osłabionych, wypadających włosów, cienkich, pozbawionych mocy, które nie chcą rosnąć. Olejek wzmacnia cebulki i pobudza je do pracy, dlatego przy regularnym stosowaniu następuje nagły wzrost włosów i wysyp tzw. baby hair.

Wszystko za sprawą wyjątkowego kwasu, który znajduje się w Olejku Rycynowym Nanoil. Kwas rycynolowy (inaczej: rącznikowy) to wyjątkowa substancja, która ma bezpośredni wpływ na wzrost i “jakość” włosów. Działa też na małe włoski na linii brwi i rzęs, regeneruje je, wzmacnia, przyciemnia, zapobiega nadmiernemu wypadaniu. Piękne włosy od zaraz? Tak działa Olejek Rycynowy Nanoil. Już po pierwszej aplikacji widać, że poprawiła się struktura włosów. To dlatego, że olejek rycynowy zapobiega utracie wody z ich wnętrza i nadaje im większej objętości.

Dobrą wiadomością jest to, że olejek rycynowy jest idealny do wszystkich włosów, nawet ciężkich, o niskiej porowatości.

Ostatnimi czasy przeżywa swój renesans, ponieważ kosmetolodzy odkryli, że olejek rycynowy nie tylko działa na porost i wzmocnienie włosów, ale doskonale usuwa zanieczyszczenia, odkaża skórę i pozostawia ją idealnie czystą. Jest zatem doskonały jako składnik mieszanek do OCM.

Oprócz organicznego kwasu rącznikowego w olejku rycynowym spotkasz też minerały i witaminy, m.in. witaminę A i E. Znamienne, że olejek rycynowy jest podobny w budowie do ludzkiej keratyny – to właśnie dlatego jest tak doskonałą odżywką regenerującą włosy od cebulek aż po końce.

* Więcej na temat naturalnych olejków Nanoil znajdziesz na stronie produktu (www.nanoil.pl).

MOCNE STRONY:

  • organiczny, nierafinowany, tłoczony na zimno
  • znak jakości Ecocert
  • wydajny, gęsty
  • większa pojemność (50ml) niż wśród innych naturalnych olejków (tradycyjnie 30 ml)
  • do każdych włosów, w tym zniszczonych, przerzedzonych, suchych, cienkich, wrażliwych, dojrzałych, wypadających, które nie chcą rosnąć
  • idealny do oczyszczania skóry i regeneracji paznokci (poprawia stan nawet mocno zniszczonych płytek)
  • wspiera pielęgnację i wzrost rzęs oraz brwi

SŁABE STRONY:

  • uwaga na butelkę: jest szklana, może się stłuc
  • olejek rycynowy może zmieniać odcień jasnych włosów – nie należy używać go za często
  • gęsty olejek może sprawiać problemy w nakładaniu na włosy
140