NANOIL – olejek do włosów

olejek do włosów Nanoil siła natury dla twoich włosówMarka: Nanoil
Produkt: Nanoil Hair Oil

Jedyny taki olejek do włosów w trzech wersjach na rynku. Nie dobieramy go do określonego problemu z włosami, ale do tego, jaka jest ich budowa. Olejek do włosów Nanoil jest bowiem stworzony dla włosów o trzech porowatościach – niskiej, średniej i wysokiej. W związku z określoną budową zewnętrznej warstwy (osłonki) włosy mogą mieć większe lub mniejsze przerwy między keratynowymi łuskami, a zatem mogą szybciej lub wolniej wytracać wodę i cenne składniki odżywcze. Zadaniem olejku Nanoil jest przywrócenie włosom zdrowia. To dlatego domyka łuski włosów i uszczelnia warstwę hydrolipidową, które zapobiegają nadmiernej utracie nawilżenia.

Dzięki temu olejek do włosów Nanoil niezależnie od wersji kompleksowo pielęgnuje i wzmacnia włosy od środka, ochrania je od zewnątrz, a także działa na skórę głowy, zapewniając jej witalność.

NATURALNE WSPARCIE DLA WŁOSÓW:

 • prostych, ciężkich, trudno schnących to olejek Nanoil do włosów niskoporowatych, który: ułatwia stylizację, skraca czas suszenia włosów, ochrania je przed wysoką temperaturą i słońcem bez obciążania, eliminuje problem przetłuszczania się u nasady i zapewnia włosom lekkość;
 • falowanych, matowych, puszących się, przetłuszczonych u nasady i suchych na końcach to olejek Nanoil do włosów średnioporowatych, który: przeciwdziała puszeniu i elektryzowaniu się włosów, dodaje im blasku i wygładza, przyspiesza wzrost i zapobiega wypadaniu, ochrania końcówki przed rozdwajaniem i skalp przed przetłuszczaniem, wzmacnia włosy;
 • kręconych, zniszczonych, suchych i rozdwojonych to olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych, który: wzmacnia warstwę hydrolipidową, odbudowuje strukturę keratynową włosów, przeciwdziała rozdwajaniu się, kontroluje poziom nawilżenie, odżywia i wzmacnia od wewnątrz, reguluje funkcje skóry głowy, zapobiega wypadaniu włosów.

Trzeba powiedzieć, że olejek do włosów Nanoil nie obciąża nawet cienkich i rzadkich włosów, ponieważ to ultralekki, nietłusty i świetnie wchłaniający się olejek. Dzięki temu jest również maksymalnie wydajny i jedno opakowanie (100 ml) wystarcza na kilka miesięcy stosowania np. co mycie. Stosowany regularnie pozwala przywrócić im naturalną gęstość i objętość. Sprawdza się także do olejowania skóry głowy, ponieważ ma całkowicie naturalną formułę, dlatego wzmacnia włosy, zaczynając już od cebulek. Co jest sekretem tej formuły?

Olejek do włosów Nanoil to grupa naturalnych olejów roślinnych wzbogaconych o dodatkowe składniki aktywne. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, bo przecież sporo jest produktów do włosów na bazie olejów, ale Nanoil jest inny. To kompozycja olejów wyselekcjonowanych w taki sposób, aby zawartość kwasów tłuszczowych w składnikach odpowiadała potrzebom określonego rodzaju włosów. To dlatego w Nanoil do włosów niskoporowatych znalazło się więcej maseł i olejów nasyconych, natomiast w Nanoil do włosów wysokoporowatych znajdziemy oleje bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 oraz omega-6.

Dwa oleje, które są charakterystyczne dla wszystkich trzech formuł to: olej arganowy (Argania Spinosa Kernel Oil), który ochrania przed wysoką temperaturą i domyka otwarte łuski, a także olej marakuja (Passiflora Edulis Seed Oil) o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Podobnie charakterystyczna dla olejków Nanoil jest witamina E również znana z właściwości przeciwutleniających, a także filtr UV zapewniający ochronę przeciwsłoneczną i dwa innowacyjne składniki na wzrost i przeciw wypadaniu włosów – Baicapil oraz Kerastim. Żaden olejek do włosów Nanoil nie zawiera parabenów i silikonów. Ma za to piękny, bardzo świeży i pozostający na włosach na długo zapach.

* Więcej na temat składników każdego z trzech olejków Nanoil znajdziesz na stronie produktu (www.nanoil.pl). Opisano tam działanie każdego ze składników na dany rodzaj włosów.

Krystaliczny olejek do włosów Nanoil zamknięty jest w bardzo eleganckim flakoniku. Czarne opakowanie to nie tylko zabieg estetyczny, ale także przemyślane rozwiązanie – zaciemnione szkło ochrania naturalną formułę Nanoil przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Trzeba jednak przyznać, że ze złotą, bardzo szeroką pompką i drewnianym korkiem wygląda naprawdę obiecująco. Cylindryczna butelka z wygodny aplikatorem sprawia, że dozowanie olejku jest bardzo proste. Co ciekawe, olejek do włosów Nanoil można stosować do różnych metod olejowania włosów tak, jak naturalne oleje. Sami decydujemy, który sposób odpowiada nam najbardziej – na sucho, na mokro, na gorąco, na noc, w trakcie dnia, przed czy po myciu, albo jako intensyfikujący działanie dodatek do innych kosmetyków. Nanoil nie ogranicza i za każdym razem działa tak samo skutecznie.

MOCNE STRONY:

 • perfekcyjnie dopracowany skład,
 • dopasowanie olejków do porowatości włosów,
 • działanie wewnątrz i na powierzchni włosów,
 • pielęgnacja skóry głowy,
 • regeneracja, leczenie i upiększanie w jednym,
 • szybko wchłaniająca się bez obciążania formuła,
 • skład wolny od parabenów i silikonów,
 • delikatny i bardzo świeży aromat,
 • precyzyjna pompka ułatwiająca aplikację,
 • wiele możliwości użycia olejku,
 • sześć wzmacniających substancji.

SŁABE STRONY:

 • dość duża i ciężka butelka,
 • przed wybraniem oleju trzeba określić porowatość włosów.
160